"The Walking dead": The Alien - nowy komiks i nowa ważna postać

The Walking Dead: The Alien - pojedynczy zeszyt autorstwa Bryana K. Vaughana - dodaję do ogromnego uniwersum The Walking Dead istotną postać, którą możliwe, że wykorzystają twórcy serialu AMC.

"The Walking dead": The Alien - nowy komiks i nowa ważna postać

Premiera The Walking Dead: The Alien miała miejsce wczoraj, a zeszyt w wersji amerykańskiej już teraz można zakupić na stronie wydawnictwa Panel Syndicate. Przedstawia jednorazową historię, która jednak dość mocno rozwija wątek rodziny Ricka Grimesa. Wychodzi na jaw, że główny bohater komiksu i serialu The Walking Dead ma brata.

Miejscem akcji The Walking Dead: The Alien jest miasto Barcelona, a fabuła opowiada o Jeffie – młodszym bracie Ricka, który znajduję się w Hiszpanii w momencie wybuchu epidemii w Europie. Słyszy się tam głosy, że możliwe, iż Amerykanie mają sposób na zatrzymanie rozwijającej się zarazy, a bohaterowie usiłują dostać się na statek płynący do USA.

Robert Kirkman oficjalnie wypowiedział się na Twitterze, że The Alien jest częścią kanonu The Walking Dead. A tym samym nie wyklucza, że postać Jeffa oraz jego historia może zostać wykorzystana zarówno w kolejnych komiksach jak i w serialu telewizji AMC.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.