"The Walking Dead": Greg Nicotero opowiada o 7. sezonie serialu i śmierci bohatera

Finał 6. sezonu The Walking Dead wzburzył wielu widzów. Greg Nicotero, reżyser serialu, wypowiada się na temat wydarzeń z ostatniego odcinaka i zapowiada 7. sezon.

"The Walking Dead": Greg Nicotero opowiada o 7. sezonie serialu i śmierci bohatera

Greg Nicotero mówi, że wydarzenia z ostatniego odcinka serialu bardzo mocno wpłyną na bohaterów. Ma to zmienić zupełnie życie każdego z bohaterów.

– 7. sezon ma przede wszystkim pokazać, że świat jest zupełnie inny niż myśleliśmy. Pod koniec 6. sezonu Rick był bardzo pewny siebie. Ale na koniec wszystko się zmieniło, myślał: „Myliłem się. Mój światopogląd nie jest nawet bliski tego, jaki świat jest naprawdę”. Negan jest po to, aby mu to udowodnić.

Reżyser informuję, że zobaczymy nowe, interesujące miejsca w 7. sezonie, które mogą wnieść do serialu nieco świeżości. Zdradza także, że spekulacje fanów oparte na tym, kto pojawia się na planie, są błędne. Sugeruje, że nie kręcą odcinków w chronologicznej kolejności, więc brak jakiegoś aktora na zdjęciach paparazzi wcale nie znaczy, że to właśnie on pożegnał się z serialem.

Deklaruję także, że na DVD wyjdzie wersja reżyserska finału 6. sezonu, w której monolog Negana będzie wypełniony wulgaryzmami. W telewizji musieli użyć cenzury, ponieważ zasady stacji AMC nie pozwoliły im postąpić inaczej.

Mówi też, że szwędacze będą miały wciąż istotną rolę w kolejnym sezonie serialu. Ujawnia, że niedługo zaczną kręcić coś, czego jeszcze nie robili w serialu i ma nadzieję, że widzowie przyjmą to z entuzjazmem.
"The Walking Dead" powróci na ekrany w październiku. Serial w Polsce emitowany jest na kanale FOX.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.