Robert Kirkman uważa że zdradził zbyt wiele w 1 sezonie "The Walking Dead"

W jednym z wywiadów dla amerykańskiego portalu twórca hitowego serialu "The Walking Dead" przyznał się do błędu, jakim było wyjawienie zbyt wielu informacji na temat zombie w finale 1 sezonu.

Robert Kirkman uważa że zdradził zbyt wiele w 1 sezonie "The Walking Dead"

W rozmowie z reporterem portalu Hollywood Reporter zapytany o to co zmienił by w serialu jeśli mógłby cofnąć czas, Robert Kirkman wskazał na moment finału 1 sezonu kiedy bohaterowie dotarli do siedziby CDC w Atlancie.

Chodzi o moment kiedy jeden z badaczy wyjawił Rickowi w jaki sposób powstają zombie, że nie tylko przez ugryzienie ale także w momencie śmierci każda osoba się w nie zamienia.

Jak się okazuje w komiksie miało to miejsce zdecydowanie później i była bardziej szokujące. Jeden z bohaterów zginął i powrócił w postaci zombie.

Kirkman tłumaczy "Jeśli moglibyśmy zrobić to jeszcze raz, to nie nakręciłbym odcinka w CDC. Daliśmy wtedy widzom zbyt dużo informacji. To był wielki twist i wielka zmiana, jak na 1. serię. Mogliśmy zakończyć ją w nieco inny, lepszy sposób. Oczywiście ten epizod sam w sobie był świetny. Uwielbiam Dr. Jennera i wiem, że odcinek ten oglądało się świetnie. Uważam jednak, że w tym odcinku są rzeczy, które nie pasują do świata "The Walking Dead"."Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.