Plany na crossovery seriali "The Originals" i "Pamiętniki Wampirów"

Pamiętniki Wampirów i The Originals mają wspólne uniwersum. Do tej pory seriale łączyły się już wielokrotnie, niektóre crossovery były większe, inne mniejsze. Jak będzie to wyglądało w kolejnych nadchodzących sezonach?

Plany na crossovery seriali "The Originals" i "Pamiętniki Wampirów"

W najnowszym odcinku serialu "Pamiętniki Wampirów", Caroline Forbes mówi Stefanowi , że szukając pomocy, udała się do Nowego Orleanu, aby odnaleźć swojego niedoszłego kochanka Klausa Mikaelsona. Wiemy jednak, że kiedy dziewczyna tam dotarła, okazało się, że Mikealson nie był tam w ostatnich latach w ogóle widziany. Natomiast, w serialu The Originals, którego fabuła rozgrywa się trzy lata wcześniej, niż Pamiętników, nad rodziną Pierwotnych wisi przepowiednia mówiąca o zgładzeniu całej rodziny.

Producentka wykonawcza obu seriali, Julie Plec, opowiada, że słowa Caroline mają być wskazówką, która ma napędzić serial The Originals, wywołuje to pytanie od fanów „Co stało się z Klausem?” „Czy on w ogóle żyje?”. Producentka obiecuje również, że w nowych sezonach seriali częściej będzie nam dane oglądać połączenie obu seriali, w tym crossovery. Jednak za każdym razem będą one mocno przemyślane.

– To naprawdę wyjątkowe posiadać dwie produkcję , które łączą jedno uniwersum. (…) Uważam, że to fajne znajdować sposoby na robienie crossoverów. Tak jak Matt Donovan pojawił się w odcinku The Originals. Nie po to by oglądalność wzrosła. Miało to po prostu swój sens, skoro Pierwotni pojawili się w Mystic Falls, musieli wpaść na Donovana. Uwielbiam robić takie rzeczy. To fajne i łatwiejsze w wykonaniu, niż ogromny crossover. – powiedziała Plec.

Fani obu seriali mają nadzieję na powiązanie bohaterów Klausa i Caroline, którzy jako para są bardzo lubieni od ich pierwszej wspólnej sceny. Na chwilę obecną muszą jednak cieszyć się z tych małych rzeczy.

Najnowsze epizody obu seriali będziemy mogli oglądać w USA już 13 maja na kanale The CW.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.