"The Flash" i "Arrow": Znamy już opisy pierwszych odcinków

W sieci może już przeczytać kilka informacji na temat popularnych seriali stacji CW. Znamy już opisy pierwszych odcinków nowych sezonów Flasha i Arrow.

"The Flash" i "Arrow": Znamy już opisy pierwszych odcinków

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w następstwie decyzji podjętej przez Barry’ego w finale ostatniego sezonu serialu Flash będzie on tracił nie tylko wspomnienia, ale będzie miał on również problem z używaniem swoich mocy. Jego historia będzie także powiązana z Reverse-Flash, który zjawi się już w pierwszym odcinku trzeciej odsłony serii. Oto oficjalny opis:

Co byś poświęcił, by osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś? Barry żyje tak, jak zawsze pragnął – jego rodzice żyją, zaprosił Iris na randkę, a przy tym może być zwyczajnym facetem w Central City, gdyż miasto ma swojego nowego sprintera i obrońcę, Kid Flasha. Kiedy Barry zaczyna powoli zapominać o swoim poprzednim życiu, pojawia się Reverse-Flash, który ostrzega swojego wroga, że jeśli nie przestanie funkcjonować w tej alternatywnej rzeczywistości, zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje – zarówno w stosunku do Barry’ego, jak i osób, które kocha. Oprócz utraty wspomnień, jego moce także zaczną zanikać. Kiedy na horyzoncie pojawi się wielkie zagrożenie, Barry będzie musiał zdecydować, czy chce żyć nowym życiem, czy wróci do swojego dawnego świata jako Flash.

Wiemy już także jaki będzie opis pierwszego odcinka 5. sezonu Arrow. Wszystko wskazuje na to, że mimo rozpadu drużyny Olivier szybko zacznie tworzyć nową...

Nowe początki. Po śmierci Laurel i odejściu z Team Arrow Thei i Diggle’a, Oliver sam przemierza ulice Star City, by chronić jego mieszkańców jako Green Arrow. Choć Felicity nadal pomaga mu z centrum operacyjnego, Oliver będzie musiał poradzić sobie z nowym obliczem miasta, w którym pojawiło się wielu przestępców i potwornie niedoświadczonych, samozwańczych mścicieli. Obserwujemy go, próbującego łączyć pracę jako burmistrz z rolą obrońcy Star City. Felicity sugeruje mu stworzenie nowej drużyny, lecz Oliver początkowo nie chce tego zrobić. Gdy w mieście pojawi się jednak bardzo niebezpieczny, nowy złoczyńca, Tobias Church, Queen zda sobie sprawę, że najlepszym wyjściem dla miasta będzie uformowanie nowej drużyny herosów. Retrospekcje zabiorą nas do Rosji, gdzie Oliver stanie oko w oko z członkami Bratwy.
  1. sezon serialu Flash swoją premierę będzie miał już 4 października na stacji CW a już następnego dnia będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek 5. sezonu Arrow.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.