Fani "The Flash" będą musieli poczekać z odkryciem kim jest Reverse Flash

Aktor wcielający się w postać Flasha zdradził, że historia Reverse Flasha jest dużo bardziej skomplikowana niż mogło by się wydawać i jego tajemnica będzie rozwijana przez drugą połowę 1 sezonu.

Fani "The Flash" będą musieli poczekać z odkryciem kim jest Reverse Flash

Obydwaj bohaterowie spotkają się w finałowym odcinku jesiennym przed przerwą świąteczną.

Tak o tym wydarzeniu opowiada Grant Gustin: "Barry faktycznie spotka się z nim twarzą w twarz, nie będą tylko razem biegać, ale stać naprzeciwko siebie. Reverse-Flash będzie jednak ukrywał swoją tożsamość i nie będzie widać jego twarzy."

Fani spekulują kto mógłby być tą postacią, jak na razie na celowniku są dwie osoby detektyw Eddie Thawne i doktor Harrison Wells.

"Wiem, że będzie to jeden z głównych punktów zwrotnych w całej historii. Słyszałem sporo teorii i wiem, że żadna z nich nie jest prawdziwa. Gdy usłyszałem od Andrew Kreisberga prawdę, byłem bardzo zaskoczony. Cały wątek z Reverse-Flash jest bardzo ciekawy. Podczas zdjęć do jesiennego finału kręciliśmy wielką scenę walki na stadionie w Vancouver, jakiej w naszym serialu jeszcze nie widzieliście"- na zakończenie dodaje aktor.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.