Czy najlepsza przyjaciółka Barry'ego pozna jego tajemnicę?

Jak się okazuje tak się prawdopodobnie stanie, producenci nie chcą powtórzyć historii "Arrow" kiedy to Laurel dowiedziała się prawdy o Oliverze dopiero po dwóch sezonach.

Czy najlepsza przyjaciółka Barry'ego pozna jego tajemnicę?

Nowy serial "The Flash" pomimo, że pod wieloma rzeczami będzie przypominał "Arrowa" ma być o wiele luźniejszą produkcją. Barry nie chce za wszelką cenę ukrywać swojej nowej tożsamości przed swoimi bliskimi.

Co więcej Barry za wszelką cenę chce chronić swoją najlepszą przyjaciółkę Iris. Tak o to Andrew Kreisberg opisuje ta postać: "W komiksach Iris jest popularną dziennikarką, która zdobywa masę nagród. W 1. sezonie będziemy mocno rozwijać jej postać. Zobaczycie jak jej praca się zmienia. To naprawdę są jej początki. Dla Iris fakt, że dowie się o Flashu sprawi, że jej życie znacznie się zmieni. Chcemy jednak być wierni komiksom i odwzorować tę bohaterkę w podobny sposób."

Barry będzie mieć jednak prawdziwy dylemat co powinien zrobić, Joe za wszelką cenę nie chce by Iris dowiedziała się prawdy w przeciwieństwie do Barry'ego.

Na koniec Kreisberg dodał, że prawdziwa tożsamość chłopaka nie będzie trzymana w tajemnicy do końca 2 sezonu.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.