Co się wydarzy w kolejnych odcinkach "The Flash"?

Po jesiennym finale fani serialu "The Flash" czują lekki niedosyt, dużo się wyjaśniło, ale ciągle dużo pozostaje tajemnicą. Producent serialu Andrew Kreisberg postanowił zdradzić parę szczegółów dotyczących kolejnych epizodów.

Co się wydarzy w kolejnych odcinkach "The Flash"?

Serial powróci na nasze ekrany w w drugiej połowie stycznia, a już dziś producenci obiecują, że nowe odcinki będą naprawdę fantastyczne.

Jak mówi Kreisberg: "Telewizja to teraz miejsce, gdzie akcja powinna się toczyć szybko. To jedna z rzeczy, której nauczyliśmy się przy tworzeniu „Arrow”. Jestem zawsze podekscytowany tym, że rozwijamy fabułę i nie czekamy, nie zwalniamy akcji. Naszym celem jest, by serial przypominał przejażdżkę roller-coasterem. Dla nas ważne jest, by dawać ludziom odpowiedzi i widownia była nam wierna. Dlatego też wyjaśniliśmy pewne rzeczy, ale zadaliśmy kolejne pytania "

W dziesiątym odcinku ponownie powróci wątek Capitana Colda i Heat Wave'a. Aktorzy wcielający się w te postacie Dominic Purcell i Wentworth Miller, którzy dobrze znają się z serialu "Prison Break", po latach ponownie spotkali się na planie zdjęciowym.

Andrew Kreisberg podkreśla, że pojawienie się Firestorma w jesiennym finale nie było przypadkowe, w planach jest by Barry współpracował z innymi meta- ludźmi, więc będą oni w miarę możliwości jak najczęściej wprowadzani do serialu.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.