Co producent "The Flash" uważa po jego premierze?

We wtorek stacja The CW wyemitowała pierwszy odcinek nowego serialu "The Flash", który rozgrywa się w Universum DC. Serial miał wysoką oglądalność i zebrał bardzo dobre recenzje.

Co producent "The Flash" uważa po jego premierze?

Andrew Kreisberg w jednym z wywiadów wypowiedział się, że wynik 4.50 mln widzów oglądających pierwszy odcinek jest bardzo zadowalający. Wierzy, że kolejne epizody przyciągną jeszcze większą liczbę widzów dzięki cliffhangerom - czyli podróżom w czasie.

Dodaje, że główny bohater w rzeczywistości wychowywany jest przez trzech ojców, z których każdy reprezentuje inną wartość: "Jeden ojciec reprezentuje serce i miłość, drugi umysł, a trzeci duszę. W kilku pierwszych odcinkach będziemy pokazywać relację pomiędzy biologicznym ojcem Barry'ego, detektywem Joe Westem oraz Dr. Harrisonem Wellsem. Każdy z nich do Allena podchodzi zupełnie inaczej ."

Podkreśla, że główny bohater od samego początku chce ratować ludzkie życie a nie go zabierać i to jest dla niego bardzo ważne. Nie wszyscy źli w serialu będą posiadać nadnaturalne moce.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.