Wyniki oglądalności premierowego odcinka nowego serialu "The Affair"

Serial zadebiutował na stacji Showtime i niestety na początek nie miał się czym pochwalić, faktyczny wzrost oglądalności nastąpił po trzech dniach od emisji.

Wyniki oglądalności premierowego odcinka nowego serialu "The Affair"

Premierowy odcinek wyemitowany 12 października zgromadził przed telewizorami tylko 0,51 mln widzów przy bardzo niskim współczynniku 0.1.

Właściciele stacji zdecydowali się podać oficjalne wyniki swojego nowego serialu, dopiero po otrzymaniu wyników z nagrywarek DVR, wiedząc, że może to podnieść wyniki nawet o 70%.

Ważne jest to, że pilotowy odcinek tydzień przed premierą był dostępny na platformach Showtime - Showtime On Demand i Showtime Anytime i jego oglądalność tam może być porównywana do pilotowych odcinków takich seriali jak: "Dom grozy", "Masters of Sex" i "Ray Donovan".

Po kilku dniach w informacji prasowej podano ostateczny poziom oglądalności, który wyniósł 2,50 mln widzów, na ten wynik wchodzi ilość widzów oglądających w TV, przez Internet i nagrywarki DVR.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.