Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Szpital"?

Sportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze odkryją ostrą gruźlicę. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której panicznie boi się przyznać rodzicom. Do szpitala trafia też symulant, opierający się na diagnozie wróżki!

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Szpital"?

To tylko mała część z emocjonujących historii i ciekawych przypadków medycznych, którym stawią czoło w nowych odcinkach "Szpitala". Nieprzerwanie toczą walkę o ludzkie życie, leczą ciężkie choroby, opatrują poważne rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które często im towarzyszy. Lekarze z SOR-u robią wszystko co tylko w ich mocy, żeby pomóc ludziom jak najszybciej wyzdrowieć. Tak było dotychczas i tak będzie w nowych odcinkach serialu, które pojawią się już we wrześniu.

Fani "Szpitala" mogą być pewni, że zobaczą mnóstwo trzymających w napięciu akcji ratowniczych i poruszających ludzkich historii. Ciekawie zostanie przedstawiona sprawa, bohaterki z zaburzeniami psychicznymi, która chce targnąć się na życie własnych dzieci!

Na SOR trafia mały chłopiec z wrodzoną wadą serca, ale jego matka nie zgadza się na jego leczenie. Paniczny strach jest silniejszy od zdrowia dziecka. W przeszłości straciła już dziecko i winą za to do dziś obarcza lekarzy. Czy ordynator będzie w stanie ją nakłonić do zmiany zdania i uratować życia chłopca?

Ciężkie wyzwanie stanie przed lekarzami, którym będzie kobieta z guzem piersi. Pacjentka za wszelką cenę chce ukryć swoją chorobę przed mężem. Bardzo boi się, że ją zostawi, dlatego próbuje na własną rękę leczyć się wywarem z ostrych papryk. Trafia na SOR z ostrym zatruciem.


Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.