Co tym razem wydarzy się w "Szpitalu"?

Sportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze wykryją ostrą gruźlicę. Tragiczny wypadek samochodowy z udziałem kobiety w ciąży. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której nie chce się przyznać rodzicom. I dużo więcej!

Co tym razem wydarzy się w "Szpitalu"?

Nieustannie toczą walkę o ludzkie życie, leczą choroby, opatrują rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które nierzadko towarzyszy pobytom w szpitalu. Lekarze z krakowskiego SOR-u robią wszystko co mogą, żeby pomóc ludziom w ich drodze do zdrowia. Tak było dotychczas i tak będzie w kolejnych odcinkach serialu!

Widzowie "Szpitala" mogą się spodziewać wielu trzymających w napięciu akcji ratowniczych i zadziwiających ludzkich historii. Jak choćby ta, której bohaterką będzie kobieta z zaburzeniami psychicznymi, chcąca targnąć się na życie własnych dzieci.

Albo ta, gdzie na SOR trafi mały chłopiec z wrodzoną wadą serca. Matka nie zgadza się jednak na jego leczenie, gdyż panicznie boi się szpitali. W przeszłości straciła dziecko i do dziś wini za to lekarzy... Czy ordynator zdoła ją przekonać do zmiany zdania i uratować życia chłopca?

Jakie jeszcze ludzkie historie widzowie będą mieli okazje poznać ? Przekonamy się już we wrześniu!


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.