Bartosz Waga nowym lekarzem w serialu "Szpital" !

Finalista wyborów Mistera Polski 2015, lubiany szczególnie przez damską części widowni – Bartosz Waga – zagra na planie serialu „Szpital”. Aktor wcielił się w rolę młodego kardiologa, Wojciecha Jarosza, który dołączy do ekipy lekarzy.

Bartosz Waga nowym lekarzem w serialu "Szpital" !

Bartosz Waga znany jest m.in. dzięki takim serialom jak "Barwy szczęścia", "Majka", "Usta Usta" czy "Na Wspólnej". Teraz pojawi się także w serialu "Szpital" ! Aktor zagra rolę lekarza, który trafił do zespołu dr Piotra Wójtowicza - kardiologa Wojciecha Jarosza.

  • To świetnie, że Bartosz jest teraz częścią ekipy "Szpitala". Jego serialowa postać to młody kardiolog, pełny zapału, energii i chęci do niesienia pomocy. Jestem pewna, że pacjenci jak i widzowie docenią jego otwartość i niezwykłe zaangażowanie. Mamy przygotowanych dla niego wiele zaskakujących historii - tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu "Szpital".

Tak jak cały zespół lekarski, dr Wojciech Jarosz będzie musiał zmierzyć się nie tylko z z zaskakującymi przypadkami medycznymi, ale także trudnymi i poruszającymi historiami pacjentów, którymi będzie się zajmował.

W debiutanckim odcinku dr Jarosz będzie pomagał 35-letniej kobiecie, która prowadzi podwójne życie... Samotna matka, by utrzymać swojego nastoletniego syna, pracuje na erotycznym video czacie. Podczas jednej z rozmów kobieta zemdlała.

Czy dr Wójtowicz pomoże jej? Jak odnajdzie się w krakowskim szpitalu? Co z synem kobiety, który odkryje, że jego matka pracuje na erotycznym video czacie? Czy zrozumie jej zachowanie?

Odpowiedź już 6 kwietnia na antenie TVN.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.