Czy powstanie kolejny serial rozgrywający się w świecie "Supernatural"?

Pomimo tego, że spin-off "Supernatural: Bloodlines" okazał się porażką, stacja The CW, postanowiła wyrazić zgodę na stworzenie kolejnego serialu rozgrywającego się w serialowym uniwersum.

Czy powstanie kolejny serial rozgrywający się w świecie "Supernatural"?

Obecnie trwa emisja 10 już sezonu "Supernatural" i wszystkie znaki wskazują na to, że nie zakończy on się z tym sezonem.

Co więcej producent serialu zdradzają, że trwają prace nad kolejnym spin-offem serialu.

Jednak tym razem producenci mają inny pomysł na serial towarzyszący, chcą pokazywać nowych bohaterów przez więcej niż jeden odcinek. W ten sposób chcą ustabilizować fabułę i bliżej przedstawić widzom sylwetki bohaterów.

W ten sam sposób tworzony był spin-off "Pamiętników Wampirów" - "The Originals".

Na koniec Kripke tak komentuje tą sytuacje: "Stacja CW bardzo nas wspiera, a Mark Pedowitz cały czas chce, byśmy pracowali nad kolejnym serialem w tym uniwersum. Musimy jednak wpaść na naprawdę dobry pomysł. Dyskutujemy na ten temat ze scenarzystami. Mamy wciąż bardzo wiele historii do obejrzenia, ale musimy to zrobić w prawidłowy sposób. - powiedział twórca "Nie z tego świata"."Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.