"Ranczo" 8 sezon. Wojna wikarych o przetrwanie na plebanii w Wilkowyjach!

Nastąpi prawdziwa rewolucja na plebanii w Wilkowyjach. Ksiądz Robert wróci na salony, a wraz z nim wojna między kapłanami. Proboszcz cieszy się, że będzie miał drugiego wikarego, ale potem zaczyna liczyć koszty.

"Ranczo" 8 sezon. Wojna wikarych o przetrwanie na plebanii w Wilkowyjach!

Zdjęcia na planie "Rancza" zakończą się pod koniec września. Ekipa "Rancza" intensywnie pracuje od czerwca nad nowymi odcinkami, które swoją premierę będą miały w marcu 2014 roku. W pierwszym odcinku nowego sezonu proboszcz, Michałowa (Marta Lipińska) i młody wikary, ks. Maciej (Mateusz Rusin) z niecierpliwością czekają na przyjazd biskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski), który do Wilkowyj przyjeżdża z niespodzianką.

Tym wyczekiwanym prezentem okazuje się ksiądz Robert, były wikary, który właśnie powrócił z Włoch. Zadowolenie proboszcza bardzo szybko mija gdy policzył sobie, że obecność drugiego kapłana dużo większe wydatki.
- Mój były wikariusz wraca na plebanię, co z początku mnie cieszy, lecz później, jak każdy ksiądz z biednej parafii, zaczynam liczyć, ile mnie to będzie kosztowało - powiedział Cezary Żak.

Wychodzi na jaw, że pieniądze to nie jedyny kłopot gospodarza plebanii w Wilkowyjach. Proboszcz ma twardy orzech to zgryzienia, bo musi pogodzić wikarych, którzy zaczynają ze sobą rywalizować.

- Nagle zjawiło się na naszej plebanii dwóch wikarych, co jest ogromnym wydatkiem dla proboszcza. Oni też na początku się ze sobą nie zgadzają, jaki jest finał nie zdradzę, bo szkoda – powiedział Cezary Żak w wywiadzie na oficjalnej stronie serialu "Ranczo".

- Księdza Roberta nie było jakiś czas, obył się w realiach włoskich, watykańskich, nabrał trochę pewności siebie, zaczął się troszeczkę inaczej czesać i zachowywać, także trochę się zmienił, ale wrócił na stare śmieci i jest mu tu dobrze. W Wilkowyjach jest tyle osób, które potrafią namieszać, że wikary na pewno będzie miał się z kim mierzyć podczas tej serii - powiedział o swoim bohaterze Bartek Kasprzykowski.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.