Odcinek 8

29 Październik 2013 Komentarze

  • Agata jest w trakcie prowadzenia sprawy hokeisty Kostka Kamińskiego, który utracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas ligowego meczu.

Odcinek 7

15 Październik 2013 Komentarze

  • Tośka coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Agatą. Jest zła, że pochłania ją nowa sprawa. Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym, z ramienia prokuratury sprawę prowadzi Okońska. Śledczym jest Krzysztof Majewski.

Odcinek 6

15 Październik 2013 Komentarze

  • Rozpoczyna się sprawa Wojtka, oskarżonego wraz z wspólnikiem o celowe podpalenie knajpy w celu wyłudzenia wysokiego odszkodowania. Agata pomaga Wojtkowi, a Dorota ją wspiera.

Odcinek 5

29 Wrzesień 2013 Komentarze

  • Agata zajmuje się głośną sprawą męża pani minister, który jest oskarżony o brutalny gwałt na młodej kobiecie. Mecenas Przybysz jest pomiędzy mediami, a żoną klienta. Bartek znowu spotyka się z Justyną.

Odcinek 4

21 Wrzesień 2013 Komentarze

  • Agata dalej pracuje w swoim zawodzie, ale nie ma wielu klientów. Pewnie przez to, że miała kłopoty dyscyplinarne. Przybysz bierze śmieszną sprawę – broni pozwanego właściciela psa, który prosi o ratunek dla niego.

Odcinek 3

16 Wrzesień 2013 Komentarze

  • Dębski ma wiadomość od Okońskiej, że jeden z adwokatów orzekających w procesie dyscyplinarnym Agaty, został przekupiony. Agata nie chce już walczyć o swój powrót do palestry. Rozpoczyna przygotowania jednej z grup studenckich do konkursu prawniczego.

Odcinek 2

11 Wrzesień 2013 Komentarze

  • Agata co raz bardziej wczuwa się w rolę wykładowcy. Jednak nie tak łatwo jest utrzymać się z dala od kancelarii, szczególnie, gdy Bartek bardzo prosi o pomoc, ponieważ nie radzi sobie ze zdeterminowaną Justyną.

Odcinek 1

03 Wrzesień 2013 Komentarze

  • Po utracie prawa wykonywania zawodu Agata odpoczywa w Gruzji. Chce nabrać dystansu, a przy tym pomyśleć, co dalej zrobić ze swoim życiem. Dorota telefonicznie zawiadamia ją, że apelacja została odrzucona.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.