Zuza i Kamil adoptują dziecko i zostaną rodzicami?

Ważne decyzje w życiu Zuzy i Kamila. Hofferowie zaczną zastanawiać się nad powiększeniem swojej rodziny, jednak Zuza w obawie przed kolejną ciążą i rozczarowaniem związanym z poronieniem zrobi wszystko, aby przekonać męża do adopcji.

Zuza i Kamil adoptują dziecko i zostaną rodzicami?

W odcinkach przed wakacjami 2013 Kamil (Kazimierz Mazur) i Zuza (Małgorzata Socha) starali się o dziecko. Zdecydowali się poddać zabiegowi sztucznej inseminacji. Długo czekali na radosną nowinę aż w końcu los się do nich uśmiechnął. Niestety tylko na chwilę. Po kilku tygodniach szczęścia Zuza straciła maleństwo. Po tragedii, jaka ich spotkała oboje nie wiedzieli, co dalej i pojawił się kryzys.

W nowych odcinkach Zuza nadal czuje pustkę i wciąż marzy o powiększeniu rodziny. Obawia się kolejnej ciąży i ewentualnego poronienia. W końcu wpada na pewien pomysł.

- Kamil, ja dużo o tym myślałam. Adoptujmy dziecko! - proponuje mężowi.

Hoffer od samego początku nie jest przekonany. Zastanawia się, czy będzie potrafił pokochać kogoś z domu dziecka. Nie chce jednak sprawiać przykrości Zuzie. O swoich wątpliwościach opowiada Igorowi (Jakub Wesołowski), który wróci z Manchesteru. Przyjaciel prosi go, by nie robił nic wbrew sobie.

- Stary, jeśli nie jesteś pewien, nie rób tego - mówi Nowak.

Wkrótce dochodzi do spotkania Hofferów z dziewczynką, którą mieliby zabrać do domu. Zuza nie potrafi ukryć swoich emocji. Widok nieszczęśliwego dziecka powoduje, że do oczu napływają jej łzy. Kamil oczywiście również przejmuje się losem małej, ale wciąż uważa, że powinni starać się o własne dziecko.
- Tak jest mi jej żal... - wyznaje Zuza.
- Mi też jest żal. Tylko dziecka nie bierze się z litości - stwierdza Kamil.
Czy Kamil i Zuza adoptują dziecko? Czy Hoffer przestraszy się adopcji?Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.