Włodek Zięba zjadł ciastka z marihuaną!

W serialu poruszany jest problem narkomanii i to w aż dwóch przypadkach. W narkotyki wpada Ola, która coraz częściej sięga po amfetaminę i Włodek Zięba, który po raz pierwszy w życiu spróbował marihuany!

Włodek Zięba zjadł ciastka z marihuaną!

Mieszkańcy Na Wspólnej po wakacjach 2013 wpadają w poważny nałóg i nie tylko ci młodzi, ale też doświadczeni życiowo poważni rodzice w średnim wieku. Romana Hoffera spotyka niespodzianka, która przez moment wpływa na jego los oraz Marii i Włodka Ziębów.

- Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia – to dopiero historia! Jedno jest pewne – śmiechu nie zabraknie! - zdradził tajemniczo producent Na Wspólnej, Tomasz Karpiński.

Zwiastun nowych odcinków Na Wspólnej po wakacjach 2013 uchyla trochę tajemnicy. Roman odwiedza nielegalną uprawę marihuany, której hodowca przekonuje go jak świetny wpływ na zdrowie ma trawka oraz jakie właściwości lecznicze posiada.

- Pomaga w reumatyzmie, astmie, jaskrze, a przede wszystkim odpręża - zachwala narkotyk znajomy Hoffera.

Roman szybko kupuje taką argumentację i przekazuje swoją wiedzę dalej. Postanawia też sam sprawdzić czy rzeczywiście narkotyk ma tak genialny wpływ na samopoczucie człowieka. Zamiast wypalić skręta, wrzuca porcję trawki do świeżo upieczonych ciasteczek.

Z tak przygotowanymi smakołykami odwiedza Ziębów i częstuje Włodka ciasteczkiem z marihuaną. Na reakcję Zięby nie trzeba bardzo długo czekać. Już po chwili zdecydowanie poprawia mu się humor. Włodek oczywiście nawet nie podejrzewa, że z każdym ugryzieniem ciastka zażywa trawkę w pieczonej postaci. Jego podejrzenia wzbudza tylko zapach wybornych ciastek od Romana, który najpierw sam sprawdza czy eksperyment się udał.

- Skądś znam ten zapach - mówi Zięba zajadąc się przekąską z ziołem.
- Może z telewizji - odpowiada zanoszący się od śmiechu Roman.

Czy Włodek pod wpływem narkotyków zrobi coś głupiego? Nie wiadomo czy przygoda z trawką będzie jednorazowa, czy też skończy się na regularnym paleniu lub zjadaniu. Nowe odcinki Na Wspólnej od 2 września w TVN.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.