Producent zdradza dalsze losy bohaterów z "Na Wspólnej"!

Dalsze losy Oli Zimińskiej, Basi, Nicole i Mikołaja już po wakacjach! Zapraszamy!

Producent zdradza dalsze losy bohaterów z "Na Wspólnej"!
  • Ola niewątpliwie straciła zupełnie zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Czy posłucha rodziców, którzy wspólnie z nią będą przeżywali horror? Dowiemy się jesienią. - Zapewniam, że emocje sięgną zenitu - a ich zwiastun już dziś! - mówi Tomasz Karpiński, producent serialu.

  • Wielkich przełomów możecie się Państwo spodziewać również w życiu Basi, przed którą rozwód i przymus ułożenia sobie życia na nowo. Ale tak atrakcyjna kobieta długo nie będzie szukała nowej miłości... Kto nią będzie? Na pewno wielu z państwa mocno się zdziwi! Spore zmiany czekają również Nicole i Mikołaja, i nie dotyczą one dalszej kariery naukowej - jakby tego oczekiwał Leśniewski - ale... przyjścia na świat ich potomka! Co oznacza, że Roman zostanie "przyszywanym" dziadkiem!

  • Ale zapewniam, że to nie jedyna niespodzianka w życiu kultowego bohatera "Na Wspólnej". Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia - to dopiero historia! Jedno jest pewne - śmiechu nie zabraknie! - dodaje producent.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.