Nowe romanse w "Na Wspólnej"!

Ewa Hoffer i Basia znajdą nową miłość? Ewa Hoffer znajdzie szczęście u Mariusza Drężeka, a Basia u Smolnego?

Nowe romanse w "Na Wspólnej"!

Romans Ewy z Drężekiem?

Ewa (Ewa Gawryluk) nie ma szczęścia w miłości. Ostatnio spotykała się z szefem Igora (Jakub Wesołowski) - Arturem (Janusz Chabior), a wcześniej z Borysem (Oleg Sawkin). Znajomość zarówno z jednym, jak i z drugim mężczyzną nie była spełnieniem marzeń Ewy. Los szykuje dla Hofferowej kolejną niespodziankę i wszystko w jej życiu może się wkrótce zmienić!

W nowych odcinkach Na Wspólnej Ewa pozna kogoś, kto zrobi na niej ogromne wrażenie. Jesienią Na Wspólnej pojawi się Mariusz Drężek. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor znany z Przyjaciółek, Chichotu losu czy Na dobre i na złe. Pewne jest jednak, że dla Ewy może być miłością od pierwszego wejrzenia.

Bohater grany przez Drężka wkroczy do biura Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) w momencie, kiedy Ewa będzie wyznawać Żanecie o jakim mężczyźnie marzy! Czy Ewa ułoży sobie w końcu życie?

Romans Basi ze Smolnym?

Basia (Grażyna Wolszczak) zdradzona przez przez męża Andrzeja (Tomasz Schimschiener, 46 l.) sama wpada w ramiona innego mężczyzny. W nowym sezonie Na Wspólnej Basia nawiąże bliską znajomość ze Smolnym (Łukasz Konopka)

Jak potoczą się losy Barbary i Andrzeja?
  • Nie wiem, czy mogę zdradzać, ale niech tam... Moja bohaterka będzie próbowała walczyć o ten związek, ale będzie to przegrana walka.
Znajdzie nowego partnera?
  • Oj, znajdzie, znajdzie... W życiu Basi pojawi się kontrowersyjny mężczyzna. Widzowie pamiętają szefa Kingi (Ilona Wrońska, 36 l. - red.), który o mało jej nie wykończył. Smolny grany przez Łukasza Konopkę powróci i bardzo zawróci Basi w głowie.
Warto wybaczyć zdradę, np. dla dobra dzieci?
  • Myślę, że każdy przypadek jest inny. Wierzę jednak, że warto wybaczać, zawsze warto dać drugą szansę, bo nikt z nas nie jest doskonały i każdy może zbłądzić. Na pewno dzieci są dodatkową motywacją, żeby zawalczyć o związek.
A w prywatnym życiu, wybaczyłaby pani zdradę?
  • Mam nadzieję, że potrafiłabym wybaczyć... Tfu, mam nadzieję nie znaleźć się w tej sytuacji. Ale widzę czasem emocje tak wielkie, kiedy skrzywdzona osoba nie może sobie ze zdradą poradzić, że nie udaje się już posklejać związku, odbudować nadszarpniętego zaufania. I temu też się nie dziwię.

Nowe odcinki Na Wspólnej od 2.09.2013!Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.