"Na Wspólnej": Spóźniona miłość

Radek powie Ewie, że wciąż ją kocha i postanowił definitywnie rzucić wspinaczkę. Czy Nowakowa przyjmie go z otwartymi ramionami?

"Na Wspólnej": Spóźniona miłość

Ewa (Ewa Gawryluk) nie będzie wiedziała jak zareagować i jak powiedzieć Radkowi (Piotr Michalski), że ich związek jest już przeszłością, a poza tym zakochała się w Ostrowskim (Marek Kalita). Zrządzenie losu sprawi jednakj, że tuż przed swoją operacją Wichrowski zobaczy przez szpitalne okno całujących się kochanków.

Nowakową będzie nieco zaskoczona dziwnym zachowaniem Radka. Wichrowski nie pozwoli się jej dotknąć i zażąda, by zostawiła go samego. Potem oznajmi Ostrowskiemu, że widział go całującego się z Ewą. Zarzuci rywalowi, że wykorzystał sytuację i zajął jego miejsce. Będzie też wątpić w szczerość intencji w związku z decyzją o osobistym przeprowadzeniu operacji.

Arek przypomni pacjentowi, że on pierwszy podjął decyzję - wybrał wspinaczkę zamiast Ewy. Zapewni, że zrobi wszystko, by ulżyć mu w cierpieniu.

Podczas operacji Wichrowski nieoczekiwanie zapyta Ostrowskiego, od jak dawna trwa jego romans z Ewą. Na sali zapadnie konsternacja.

Pacjentowi nagle spadnie ciśnienie. Lekarze natychmiast przystąpią do reanimacji. Tymczasem Ewa z niepokojem będzie czekała na zakończenie operacji. Po wielogodzinnym zabiegu Ostrowski poinformuje ją, że wszystko się udało...


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.