"Na Wspólnej": Gosia chce uciec...

Co czeka nas w najnowszym odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Gosia chce uciec...

Gosia zamierza uciec z Warszawy - sama?

Gosia podejmuję zaskakująca decyzję - ma zamiar zrezygnować z pracy. Planuje wyjechać do Wrocławia i tam ułożyć sobie życie od nowa. Zimińscy bardzo się o nią martwią - jeśli Gosia wyjedzie, już nigdy nie pogodzi się z Olą... Marek idzie do córki - chce ją jakoś przekonać aby zmieniła plany. Przed jej domem spotyka... Błażeja! Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny!

Oliwia wyrzuca z pracy Elizę!

Oliwia zatrudnia nową asystentkę na miejsce Elizy. Cielecka chce aby szefowa jak najszybciej jej to wyjaśniła i... wywiązuje się ogromna awantura! W końcu Oliwia wykrzykuje Elizie, że wylatuje z pracy. Dziewczyna chce wiedzieć, jaki będzie powód wymówienia - czyżby... romans z chłopakiem szefowej?!

Darek prowokuje Agnieszkę!

Agnieszka jest świadkiem jak ukochany uwodzi młodą dziewczynę. Olszewska traci panowanie nad sobą! Darek niewiele sobie z tego robi, bo ma poważniejsze sprawy na głowie - znalazł sposób jak zdobyć zaufanie biznesmena Olczyka...


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.