Magda z "Na Wspólnej" zginie tragicznie!

Od kilku lat oglądamy ją w "Na Wspólnej" w roli Magdy, która ma ciągłe problemy, nie potrafi ułożyć sobie życia. Ma córeczkę z Igorem, ale u jej boku częściej pojawia się ostatnio Kazik. Bohaterka Karoliny Nolbrzak zniknie z serialu!

Magda z "Na Wspólnej" zginie tragicznie!

Pani bohaterka w serialu "Na Wspólnej", Magda, żyje w swego rodzaju trójkącie uczuć: ona - Kazik - Igor.
- Dla mnie to bardzo ciekawe i rozwijające zadanie aktorskie. Magda szarpie się sama ze sobą, nie wie co zrobić aby było dobrze. Szukam jej zagubienia, niepewności, a jednocześnie siły, którą musi w sobie znaleźć, córka jest bardzo ważna w jej życiu, a faceci jej w tym tylko przeszkadzają.

Dlaczego tak jest, że dziewczyny szaleją na ogół za "uroczymi draniami" i wolą ich od dobrych, spokojnych chłopaków?
- Wszystko to kwestia punktu widzenia, obecnych potrzeb, marzeń. Dla jednej kobiety ktoś będzie statecznym nudziarzem, dla innej szalonym, czarującym kompanem podczas podróży. Podobnie działa to w drugą stronę, ale bardzo elegancką zasadą jest niedyskutowanie o gustach. Ile ludzi tyle zdań.

Z rolą Magdy kojarzona jest Pani od kilku lat, ale kiedyś zagrała Pani w tym serialu zupełnie inną postać.
- Jeszcze w pod czas studiów miałam w nim epizodyczną rólkę, dziewczynę o imieniu Patrycja, która pojawiła się na chwilę i zniknęła. Po wielu latach odbywał się casting na Magdę, miała być histeryczna, rozchwiana, uzależniona, czyli z dużym bagażem problemów i emocji. A ja lubię takie wyzwania i myślę, że dałam radę sprostać temu zadaniu.

Ale przyjdzie czas rozstania, bo Pani bohaterka zginie tragicznie.
- Tak, zdjęcia z moim udziałem w serialu już się zakończyły.

Co dalej?
- Pracuję na planie nowej telewizyjnej produkcji.

Zajęła się Pani śpiewaniem...
- Owszem, razem ze świetnym muzykiem, Filipem Kuncewiczem, nagraliśmy dwie piosenki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej "Szpilek na Giewoncie". Uważam to za epizod w swoim życiu ponieważ na dłużej nie zamierzam się wiązać z muzyką, nie miałabym śmiałości. Jest tylu utalentowanych wokalistów, jak choćby podopieczni fundacji "Pro Artis" Jędrka Brandstattera, z którą współpracuję.

W jakiej dziedzinie?
- Fundacja zrzesza utalentowaną muzycznie, niepełnosprawną młodzież i dzieci. Co roku pod nazwą "Wierchowe Spotkania" organizowane są w Zakopanem warsztaty i koncerty, które stanowią połączenie muzyki góralskiej i ceperskiej.

Kilka lat temu miałam zaszczyt współprowadzić jeden z koncertów. Od tego czasu jestem w Zakopanem co roku i jestem bardzo zadowolona, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. Zderzenie tych fantastycznych młodych osób, które borykają się z ciężkimi chorobami, i niesamowitej muzyki góralskiej czyni z tych spotkań niezapomniane przeżycie.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.