Tomek zostawi Małgosię dla Pauliny ?

Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) i jego niepokorna podopieczna Paulina Głowacka (Agnieszka Żulewska) znajdą wkrótce wspólny język. Czy to Paulina wkrótce zastąpi w jego życiu i sercu Małgosię (Joanna Koroniewska)?

Tomek zostawi Małgosię dla Pauliny ?

Małgosia Chodakowska jest obecnie w USA. Wyjechała tam razem ze swoim pierwszym mężem Michałem Łagodą (Paweł Okraska). Wszystkim powiedziała jednak, że leci do pracy. Tomek na razie nie wie o tym, że żona go zdradza. Ciężko pracuje na utrzymanie rodziny.

Połączy ich motocykl? W 1021. odcinku sagi rodu Mostowiaków okaże się, że bizneswoman, która programowo nie dba o swoje bezpieczeństwo i wciąż sprawia swoim bodyguardom kłopoty, interesuje się... motocyklami. Gdy tylko Tomek wspomni jej o kupnie jednośladu, Głowacka od razu zechce nauczyć się nim jeździć. Policjant da się nakłonić na lekcję jazdy. Dzięki temu oboje wyraźnie się do siebie zbliżą. Do tego stopnia, że bizneswoman zaproponuje, by przeszli na "ty". Chodakowski jednak odmówi, bo chce być przede wszystkim profesjonalistą.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.