"M jak miłość": Andrzej dowie się o chorobie i zadzowni do Soni!

Andrzej postanawia towarzyszyć Adamowi w czasie wizyty u lekarza. Przyjaciel bardzo boi się pobierania krwi. Przy okazji Budzyński także robi sobie morfologię. Wieczorem odbiera niepokojący telefon...

"M jak miłość": Andrzej dowie się o chorobie i zadzowni do Soni!

Kolejnego dnia Andrzej pojawia się w przychodni. Kiedy jednak słyszy to co ma mu do powiedzenia lekarz, jest w ogromnym szoku. Niestety okazuję się, że cierpi na ostrą białaczkę.

Nie jest w stanie normalnie funkcjonować w pracy. Wreszcie wyznaje Adamowi, co go tak martwi. Na razie jednak jak powiedzieć o wszystkim Marcie, ponieważ wyjechała do Grabiny.

Mężczyźni idą do baru by zalać swoje smutki alkoholem. O poranku budzą się w mieszkaniu Budzyńskiego. Nie pamiętają co wydarzyło się poprzedniego wieczoru.

Okazuję się, że w nocy wysyłali sms-y: Werner do Anny z prośbą o przebaczenie, a Andrzej do... Soni z prośbą o spotkanie, które dochodzi do skutku.

Sonia mówi Andrzejowi, że ma poważne problemy w pracy. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie fałszowania dokumentów i poświadczania nieprawdy przez tłumaczy przysięgłych.

Prawnik od razu proponuję swoją pomoc, a także zaprasza przyjaciółkę wieczorem do mieszkania...


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.