Kinga w ciąży, a Madzia śmiertelnie chora!

Sensacja za sensacją! Niedługo Madzia (Anna Mucha) ciężko zachoruje i trafi do szpitala, a Kinga (Katarzyna Cichopek) odkryje, że jest w nieplanowanej ciąży.

Kinga w ciąży, a Madzia śmiertelnie chora!

Kinga jako pierwsza zauważy, że jej najbliższa przyjaciółka jest bardzo osłabiona i poradzi jej, by jak najszybciej poszła do lekarza. Madzia jednak to zbagatelizuje. Do odwiedzenia przychodni nakłoni ją dopiero Paweł (Rafał Mroczek).
Skłamie, że jest za granicą, a będzie w szpitalu. Lekarz, który zrobi jej EKG, natychmiast wręczy Marszałkównie skierowanie do szpitala. Trafi tam w 1023. odcinku "M jak miłość". Dodajmy, że Madzia okłamie Pawła (a potem również Kingę), że jest zdrowa jak ryba. Do tego jeszcze poinformuje przyjaciół i ojca (Wojciech Marszałek), że musi wrócić do pracy, czyli do Mińska. Paweł i Kinga będą myśleli, że Magda jest za granicą. Ona postanowi bowiem zataić stan swojego zdrowia przed bliskimi, by ich zwyczajnie nie martwić. Tymczasem Kinga w 1022. odcinku sagi rodu Mostowiaków zorientuje się, że jest w ciąży. Gdy poinformuje swojego męża (Marcin Mroczek), że będą mieli drugie dziecko, Piotrek złośliwie zapyta, kto jest jego ojcem. Zduński będzie bowiem w stu procentach pewny, że żona zdradziła go z Robertem (Tomasz Borkowski). Na jakiej podstawie? Po pierwsze, gdy odwiedzi sąsiada w jego domu, przypadkiem zauważy narysowany przez niego portret Kingi. Po drugie, przyłapie ją - jak sam to określi - gdy ta będzie chciała odwiedzić Lubińskiego. Natychmiast da upust swojej zazdrości.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.