"Lekarze": Polski serial podbije USA?

Czy wyobrażacie sobie Maksa, który wyznaje Alicji miłość po hiszpańsku!? Niebawem to właśnie się wydarzy, stacja V-Me! TV kupiła prawa do „Lekarzy”.

"Lekarze": Polski serial podbije USA?

Fani polskiego serialu medycznego, emitowanego na antenie TVN od 3 września 2012 do 30 listopada 2014 roku, mają się z czego cieszyć.

Choć ich ukochany serial nie wraca na ekrany naszych telewizorów i na pewno nie powstanie kolejny sezon, to jednak losami medyków pracujących w toruńskim Copernicusie zainteresowali się... Amerykanie.

Max Keller w USA
Lekarze w amerykańskiej telewizji? Tak! Popularny kanał V-Me! TV, tworzony z myślą o hiszpańskojęzycznych mieszkańcach Stanów Zjednoczonych i docierający do ponad 70 mln domów, wykupił od TVN prawa do polskich "Lekarzy" w reż. Filipa Zylbera i Marcina Wrony. Prawdopodobnie już w czwartek 14 maja, po emisji premierowego odcinka, nasi "Médicos" (tak brzmi tytuł za oceanu), zebrali pozytywne opinie.

Czy hiszpańskojęzycznym mieszkańcom USA spodoba się Alicja (Magdalena Różczka), Elżbieta (Danuta Stenka), Krzysztof (Piotr Polk) i Leon (Jacek Koman)? Komentarze w zagranicznych mediach społecznościowych wskazują na to, że tak.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.