Co wydarzy się w 5 sezonie "Lekarzy"?

Jak zapowiadają producenci serialu 5 sezon "Lekarzy" będzie pełen zwrotów akcji i nowych ról.

Co wydarzy się w 5 sezonie "Lekarzy"?

Pierwszą niespodzianką jest dołączenie do stałej obsady Borysa Szyca, który wcieli się w rolę chirurga Przemka Karskiego, trafi on pod opiekę dr Alicji Keller.

Alicja po zdaniu egzaminu z nadspecjalizacji transplantologii będzie chciała dalej rozwijać się zawodowo i będzie próbowała znaleźć szczęście u boku mężczyzny.

Wanatowie rozpoczną swoje starania o dziecko, chwilowe szczęście okaże się ciszą przed burzą.

Sytuacja między Basią, Leonem a nowym ordynatorem wciąż nie będzie jasna, młoda lekarka będzie chciała przenieść się do innego szpitala.

Daniel Orda powróci do zawodu lekarza pogotowia ratunkowego, Elżbieta Bosak będzie musiała stawić czoła spiskowi jaki knuje Tadeusz Karkoszka z wiceprezydentem miasta.

W nowym sezonie nie zabraknie także dużo nowych i ciekawych przypadków medycznych.

W serialu wśród nowych twarzy zobaczymy między innymi Andrzeja Deskura, Monikę Krzywkowską, Krzysztofa Tyńca, Tomasza Sobczaka, Halinę Rowicką, Piotra Siwkiewicza, Piotra Bajora, Zofię Wichłacz.

Premiera 5 sezonu na kanale TVN zaplanowana jest na 7 września o godzinie 21.00.Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.