"Klan": Ich dwóch i ona jedna

Grażynka postanowi przedstawić Poldka (Grzegorz Wons) Arkadiuszowi (Daniel Olbrychski). Przekonaj się co z tego wyniknie!

"Klan":  Ich dwóch i ona jedna

Zdradzamy, że w 2808. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 2 marca o godz. 17.55 w TVP1) Grażyna i Leopold pójdą razem na koncert muzyczny Arkadiusza, który właśnie wrócił z zagranicznego tournée. Tego samego wieczoru Nowik spostrzeże, że w życiu prywatnym Lubiczowej doszło do ważnych zmian. Jego uwadze nie umknie fakt, że serce pięknej wdowy bije teraz do sympatycznego nauczyciela Leopolda Kwapisza. Kiedy muzyk sobie to uświadomi, natychmiast pożałuje tego, że nie wykorzystał swojej szansy.

  • Liczyłem na to, że wszystko potoczy się inaczej - przyzna otwarcie Arkadiusz. - Nie spodziewałam się tego. Gdy powiedziałaś, że przyjdziesz ze znajomym, myślałem, że kolegą.

  • Miałam zamiar Ci to wcześniej wyjaśnić.. - powie nieśmiało Grażynka. - Przepraszam...

  • Nie przepraszaj, przecież nikt nic nie obiecywał - powie ze smutkiem w głosie Nowik.

Ujawniamy również, że Arkadiusz nie zerwie kontaktu z Grażynką. Umówią się na spotkanie. Czyżby zamierzał o nią jeszcze walczyć?

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.