"Hannibal": Premiera jednocześnie w USA i w Polsce

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu będzie można zobaczyć w aplikacji AXN Player na stronie internetowej www.axn.pl. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 23:00 na kanale AXN.

"Hannibal": Premiera jednocześnie w USA i w Polsce

Początek trzeciego sezonu Hannibala będzie możliwy do obejrzenia jednocześnie w 67 krajach. Równoległa, premiera Hannibala pozwoli polskim widzą na interakcję w czasie rzeczywistym z producentami serialu, obsadą a także aktywny udział w dyskusjach na portalach społecznościowych z fanami z całego świata.

Fabuła serialu to początki znajomości błyskotliwego psychiatry Hannibala Lectera i wybitnego profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama. Dzięki zdolnością, Graham potrafi odtworzyć myśli i skomplikowane metody działania morderców. Jego niesamowity talent to jednocześnie jego udręka: Will ma problem z emocjami, które towarzyszą mu w pracy konsultanta FBI, co sprytnie wykorzystuje dr Hannibal Lecter.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.