"Hannibal" : Dlaczego powróci do ramówki dopiero latem?

Fani serialu "Hannibal" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Bryan Fuller tłumaczy, dlaczego 3. sezon zadebiutuje dopiero latem...

"Hannibal" : Dlaczego powróci do ramówki dopiero latem?

„Hannibal” według pierwszych ustaleń miał w ramówce NBC ukazać się wiosną. W styczniu stacja NBC zadecydowała jednak przenieść datę premiery na lato.

- Mieliśmy ogromne szczęście, mogąc stworzyć pierwsze 2 sezony. To było trudne, bo mieliśmy tylko po 8 dni na nakręcenie jednego odcinka. Najnowszy sezon jest jednak najbardziej ambitny ze wszystkich. Na nakręcenie nowych odcinków mieliśmy jeszcze mniej czasu i szybko zorientowaliśmy się, że nie damy rady na czas. Epizody nie były pełne. Po 4 miesiącach pracy doszliśmy do wniosku, że musimy przesunąć premierę na lato, bo nie wystarczyło nam materiału – powiedział Bryan Fuller.

Jakie są szanse, że zamówienie na 4 sezon dojdzie do skutku? Tym razem, z powodu emisji latem, oglądalność nie będzie najważniejsza.

- Nie boję się emisji latem. Jest to wynik naszej pracy i produkcji serialu, która trwała dłużej, niż to przewidzieliśmy – dodał Fuller.

Zdjęcia do 3. sezonu „Hannibala” zakończono w ostatni piątek.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.