"Hannibal": Co dalej z serialem?

Wciąż nie wiadomo jakie będą dalsze losy serialu "Hannibal", a szanse na ewentualny 4. sezon są coraz mniejsze. Mads Mikkelsen i Hugh Dancy mogą przebierać w nowych ofertach.

"Hannibal": Co dalej z serialem?

Niecałe dwa tygodnie po tym jak NBC skasował produkcję serialu „Hannibal„, gwiazdy nie są już związane kontraktem na kolejne sezony. Wytwórnia Gaumont International Television postanowiła nie przedłużyć umów z aktorami.

Oczywiście fani i twórcy nadal mają nadzieję, że serial jednak wygra i 4. sezon powstanie. Mads Mikkelsen i Hugh Dancy są chętni, aby nadal brać udział w serialu i dali producentom do zrozumienia, że jeśli zajdzie taka potrzeba, powrócą do produkcji. Na razie, mogą jednak bez żadnych ograniczeń szukać nowego zatrudnienia w innych projektach.

Istnieją plotki, które mówią, że „Hannibal” mógłby wylądować na którejś z platform internetowych, jednak ogromną przeszkodą, która może to uniemożliwić, jest fakt, że Amazon ma wyłączne prawa do pokazywania wyemitowanych już odcinków. Wynikłby więc konflikt, gdyby nowe odcinki chciały produkować np. Netflix. A sam Amazon chyba nie ma takiego zamiaru.

Twórca serialu, Bryan Fuller powiedział w ostatnim wywiadzie, że nowy dytrybutor musiałby być bardzo wyrozumiały, ponieważ do ewentualnej premiery 4. serii jeszcze daleko. Fuller jest w pełni skupiony na 1. sezonie produkcji „American Gods” i nie zajmie się niczym innym, dopóki ten projekt nie zostanie skończony.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.