"Gra o Tron": Zwiastun 9. odcinka serialu - największa bitwa w historii telewizji

W 9. odcinku 6. sezonu produkcji "Gra o Tron" będzie miała miejsce zapowiadana już od jakiegoś czasu wielka bitwa. Zobaczcie jak wyglądają pierwsze spektakularne sceny...

"Gra o Tron": Zwiastun 9. odcinka serialu - największa bitwa w historii telewizji

W marcu 2016 roku twórcy oficjalnie potwierdzili, że w 9. odcinku 6. sezonu będziemy świadkami największej bitwy w historii telewizji. Ma być ona bardzo spektakularna i stworzona w wielkim rozmachem. Dojdzie w niej do starcia armii Jona Snowa z wojskiem Ramsaya Boltona.

– To z pewnością największy odcinek, jaki udało nam zrealizować, zwłaszcza pod względem sekwencji akcji i bitwy. Od dawna chcieli dojść do punku w którym będziemy posiadali budżet, czas, zasoby oraz ciekawą bitwę do nagrania. To wyjątkowo ogromna bitwa, w której wezmą udział dwie armie – oznajmił w marcu producent Bryan Cogman w rozmowie z EW.com.

Ujawniono wtedy, że prace na planie nad sekwencjami bitwy były zrealizowane przez miesiąc czasu. Zatrudniono także setki statystów. Efekt będzie mogli zobaczyć już za tydzień.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.