"Gra o Tron": Scena śmierci Ramsaya miała być znacznie okrutniejsza...

W ostatnim sezonie Gry o tron mogliśmy oglądać liczne śmierci bohaterów serialu. Jak się okazuję, jedna z najbardziej zapadających w pamięć scen miała być znacznie bardziej brutalna, niż faktycznie była.

"Gra o Tron": Scena śmierci Ramsaya miała być znacznie okrutniejsza...

W odcinku Battle of the Bastards, mieliśmy okazję oglądać scenę śmieci Ramsaya Boltona. Złoczyńca został pożarty żywcem przez swoje , wygłodniałe psy, a świadkiem całego zdarzenia była usatysfakcjonowana obrotem spraw Sansa. Scena ta została zapamiętana przez wielu widzów ale okazuję się, że w rzeczywistości miało być jeszcze brutalnej...

Jeden z włodarzy firmy Image Engine, która dba o przygotowanie efektów specjalnych wyjawił, że cała sekwencja miała być znacznie brutalniejsza. Najpierw kręcono więc zachowanie psów na zielonym tle, następnie samego Ramsaya, by w końcu wszystko połączyć w całość.

Dodane miały być do tego efekty komputerowe: zaciskanie szczęk przez psy, wyrywane kawałki ciała czy bryzgająca krew. Kiedy wreszcie scena była gotowa, sami twórcy uznali, że jest ona zbyt okrutna. Właśnie wtedy uznano, że należy stworzyć bardziej łagodną wersję.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.