"Gra o Tron": Nowe produkcje w świecie najpopularniejszego serialu HBO?

Casey Bloys, dyrektor programowy HBO ponownie wypowiada się o możliwych kolejnych serialach w świecie Gry o tron. Okazuję, że są na to spore szanse.

"Gra o Tron": Nowe produkcje w świecie najpopularniejszego serialu HBO?

Casey Bloys wypowiedział się na temat nowych seriali w świecie Gry o tron w czasie premiery nowego hitu Westworld.

– W idealnym świecie, Gra o tron nie miałaby końca i nie rozmawialibyśmy o tym temacie. Jest sporo kierunków, w których można iść naprzód. Dla nas najważniejsze jest poszukiwanie właściwej wizji dobrego scenarzysty.

David Benioff i D.B, Weiss powiedział, że po zakończeniu pracy nad serialem Gra o tron kończą swoją zabawę w Westeros. Jasno określali to w wywiadach. Okazuję się jednak, że rzeczywiście HBO rozważa stworzenie nowego serialu, ale na razie jest to opracowywanie wizji, ponieważ najwyraźniej takowa zostałaby brana pod uwagę po zakończeniu Gry o tron.

– Na razie trwają pracę. Mamy wiele ciekawych pomysłów, jednak w tej chwili nie zatrudniliśmy żadnego scenarzysty do pracy nad projektem.

Sam George R.R. Martin mówił, że ma opisaną historię świata, więc mają materiał, z którego mogą czerpać. 7. sezon serialu Gra o tron zadebiutuje latem 2017 roku.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.