"Gra o Tron": Niepotwierdzone informacje na temat bitwy z 7 sezonu.

W internecie możemy znaleźć kilka nowych informacji na temat 7. sezonu Gry o tron. Są to dużej mierze plotki, odwołujące się do wielkiej bitwy, którą mamy zobaczyć w produkcji..

"Gra o Tron": Niepotwierdzone informacje na temat bitwy z 7 sezonu.

Potwierdzone jest, że w 7 sezonie serialu, będziemy mieli okazję oglądać kolejną bitwę; mówili o tym sami twórcy serialu, a w jednym z ostatnich wywiadów Emilia Clarke ujawniła, że rozmachem powinna ona przesłonić słynną Bitwę Bękartów z poprzedniej odsłony serii. Portal Winter is Coming ujawnił informację z lokalnych mediów hiszpańskich – to w tym kraju kręcony jest pojedynek.

Uważają oni że, w starciu powinna wziąć udział wielka armia Daenerys, która będzie walczyć z tajemniczymi stworzeniami. HBO szuka w tym momencie 500 statystów i 100 koni, więc z wysokim prawdopodobieństwem możemy uznać, że wpływ na bitwę będą mieli także Dothrakowie. Wiemy także, że akcja ma się rozpocząć od zasadzki – wroga armia zapragnie skarbów, z którymi maszerować będą żołnierze Daenerys. Matka Smoków w trakcie starcia zostanie także narażona na niebezpieczeństwo; prawdopodobnie spadnie ona z Drogona do jeziora, a duże znaczenie ma mieć faskt, kto przybędzie jej na ratunek.

Dowiadujemy się także, że w tych samych miejscach kręcone będą sceny z armią Lannisterów. Póki co nie wiadomo , czy jakkolwiek wpłynie to na to, kto weźmie udział w bitwie.

  1. sezon serialu Gra o tron powróci do HBO latem przyszłego roku.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.