"Gra o Tron": Ile zarobią aktorzy za 7. sezon serialu?

Ostatnimi czasy możemy przeczytać w internecie nieoficjalne informacje o kwotach jakie zarobią najważniejsze osoby z obsady serialu Gra o tron. Możemy wywnioskować, że aktorzy znów dostali podwyżkę.

"Gra o Tron": Ile zarobią aktorzy za 7. sezon serialu?

Według niepotwierdzonych informacji zagranicznych mediów Peter Dinklage (Tyrion), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei), Emilia Clarke (Daenerys) i Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) dostaną aż 500 tys. dolarów za odcinek. Jeśli połączymy fakty okażę się, że za 7. sezon każdy z aktorów może dostać ok. 4 mln dolarów, jeśli każda z postaci pojawi się w każdym odcinku.Oczywiście wiemy, że nie zawsze są poruszane wątki wszystkich bohaterów. Dla porównania w 2014 roku ta sama piątka aktorów z obsady wynegocjowała 300 tys. dolarów za odcinek

Na tę chwilę nie ma informacji, ile zarobią Sophie Turner i Maisie Williams, które także grają ważne postacie Aryi i Sansy Stark. 7. sezon serialu Gra o tron ma mieć 7 odcinków i zadebiutuje on latem 2017 roku.

Tagi:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.