Kevin Smith poprawi oglądalność "Arrow"?

Znany reżyser jakiś czas temu stał za kamerą odcinka serialu Flash. Teraz wypowiada się na temat tego, co chciałby zrobić z Arrow i jak chciałby ożywić tę postać.

Kevin Smith poprawi oglądalność "Arrow"?

Kevin Smith jest reżyserem znanym z takich filmów jak Dogma, Clerks - Sprzedawcy czy Szczury z supermarketu. Jakiś czas temu wyreżyserował dobrze przyjęty odcinek 2. sezonu Flash.

Teraz reżyser ujawnia, że bardzo chciałby napisać scenariusze kilku odcinków Arrow. Sam pracował z postacią Zielonej Strzały pisząc scenariusze do komiksów.

– Wolałbym nie pisać scenariusza Flasha, gdyż to doświadczenie bez pisania było świetne. Takie reżyserskie ćwiczenie. Bardzo byłem wtedy zadowolony. Nie chciałbym pisać do Flasha, ale chętnie napisałbym scenariusze do Arrow. Chciałbym wskoczyć na dwa odcinki i ożywić tę postać. To byłoby genialne. Tworzyłem historię tego bohatera w komiksach, więc praca przy aktorskiej wersji byłaby ekscytująca. Mógłbym tutaj pisać scenariusze, ale przy Flashu, jeśli jeszcze mnie wezmą, wolałbym, by pisał ktoś inny. Słyszałem plotkę, że jeśli znów wyreżyseruję Flasha, Zack Stentz znów będzie pisać scenariusz. Nasza drużyna znów byłaby razem, więc byłoby świetnie.

Zack Stentz to scenarzysta znany z takich filmów jak Thor i X-Men: Pierwsza klasa. Na razie nie podjęto decyzji, by Kevinowi Smithowi zaoferować taką szansę.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.