"Arrow": Oliver będzie honorował dziedzictwo Black Canary w 5. sezonie serialu

W internecie można przeczytać kilka informacji na temat seriali superbohaterskich stacji CW. Oto najnowsze informacje na temat 5 sezonu. serialu Arrow...

"Arrow": Oliver będzie honorował dziedzictwo Black Canary w 5. sezonie serialu

Już jakiś czas temu twórcy Arrow mówili o powrocie do korzeni serialu w trakcie 5. sezonu. Pomysł ten potwierdził w jednym z ostatnich wywiadów jeden z twórców Arrowverse, Marc Guggenheim:

Głównym motywem w najbliższym roku ma być dziedzictwo. Twórcy chcą aby Oliver honorował spuściznę, jaką pozostawiła po sobie Black Canary, gdy Laurel umarła w ostatnim sezonie. W miarę rozwoju kolejnej odsłony serii będzie można zobaczyć coraz więcej odwołań do 1. sezonu. Będziemy przeżywać wszystkie pragnienia Olivera, które urosną, pójdą naprzód i będą się rozwijać, ale cały ten projekt dziedzictwa będzie go także cofał w przeszłość.

Guggenheim powiedział także, że do powstania głównego złoczyńcy 5. sezonu, Prometheusa, miały się przyczynić także działania Olivera.

Natomiast do obsady 2. sezonu serialu Legends of Tomorrow dojdzie Dan Payne. Aktor zagra młodszą wersję Obsidiana (postać w starszej wersji sportretuje Lance Henriksen), bohatera, będącego należącego do Justice Society of America.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.