"Arrow": Fani oburzeni finałem 4. sezonu

Najwięksi fani produkcji Arrow są niezadowoleni po finale 4. sezonu. Zdenerwowani widzowie udzielający się na forum Reddit.com postanowili edytować dział dedykowany produkcji stacji CW.

"Arrow": Fani oburzeni finałem 4. sezonu

Rok temu wydawało się, że 3. sezon serialu Arrow był ogromnym niewypałem, ale na tle 4. serii wypada dziś całkiem dobrze. Fani rezygnują z oglądania serialu, którego ostatni odcinek w tym sezonie można było obejrzeć w środę. Wątek Damiena Darhka zakończono w sposób przez fanów nie do przyjęcia, retrospekcje były kiepskie, a decyzja scenarzystów o skupieniu się na wątku Olicity jakoś nie przemawia do widzów. Oglądalność maleje, a coraz mniej fanów wyczekuję na 5. sezon. Przykład?

Na znanym forum Reddit.com jeszcze jakiś czas temu, można było znaleźć osobny dział (reddit.com/r/arrow), w którym użytkownicy rozmawiali na temat Arrow. Po finale 4. sezonu postanowiono przeobrazić ten dział na forum poświęcone serialowi Daredevil.

Na forum można było przeczytać wiele złych opinii o finale Arrow. Fani są rozczarowani fabułą, tragiczną finałową walką i masą niedorzecznych wątków, które sprawiły, że serial zyskał bardzo niski poziom.

Z nowym sezonem Arrow do ramówki powróci w październiku.


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityki Prywatności. Copyright by Net Seriale 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.